Magazin

Burak Özçivit’e Ağır İtham!

Türk sinemasının usta isimlerinden biri olan Serdar Gökhan’dan, Burak Özçivit’e yönelik ağır sözler. Serdar Gökhan başarılı oyuncu Özçivit’e ağır sözler sarf etti. 14. Uluslararası Taşkent Film Festivali’nde Burak Özçivit’in kendisine saygısızlık yaptığını dile getiren ünlü oyuncuya çok sert sözlerle yüklendi. Gökhan, Burak Özçivit’in, Serdar Gökhan’ın kendisini kıskandığını söylediğini iddia ederek, Özçivit için ” Kulağımın kılı kadar benim üzerimde bir etkisi yok. İki tane kaş çatmayla oyunculuk olmuyor. Önce oyunculuk öğrensin” diyerek Özçivit’e ağır ithamlarda bulundu. Serdar Gökhan’ın ithamlarına Burak Özçivit cephesinde herhangi bir cevap gelmedi.

Özbekistan’da bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Uluslararası Taşkent Film Festivali’nde Türk sineması için bir gece düzenlendi.Türk sineması gecesinde Türkiye’de birbirinden ünlü ve başarılı isimler davet edildi. Burak Özçivit, Serdar Gökhan, Nurgül Yeşilçay ve Azra Akın gibi başarılı isimlerin  yer alığı gecede Burak Özçivit ve Nurgül Yeşilçay’ın törene katılan diğer Türk oyuncular ile birlikte sahneye çıkmak istemediği iddia edildi. İddiaların doğrulu bilinmezken Serdar Gökhan konu ile ilgili bazı açıklamalar yaptı.

Yeşilçam’ın aranan isimlerinden olan Serdar Gökhan ise olayın iç yüzünü anlattı. Deneyimli oyuncu, 12 oyuncu sahneye oturduklarını programın devam etmesini beklediklerini ve diğer kalan 2 boş sandalyeye o iki arkadaşım oturması lazım. Kulisten ise “Ben gelmem, ben çıkmam” diye sesler duyduğunu iddia etti.

“Kulağımın Kılı Kadar Etkisi Yok”

Burak Özçivit’i kıskandığı yönündeki çıkan haberlere sinirlenen Serdar Gökhan, Burak Özçivit için “Ben onu kıskanıyormuşum, kulağımın kılı kadar benim üzerimde bir etkisi yok” ifadelerini kullandı. Burak Özçivit’e ağır sözler söyleyen Serdar Gökhan, İki tane kaş çatmayla oyunculuk olmadığını Burak Özçivit’in önce oyunculuk öğrenmes gerektiğini dile getirdi.

“Yanımıza Oturma Tenezzülünde  Bulunmadılar”

” Türkiye’yi temsilen gittiğimiz etkinlikte yanımıza oturma tenezzülünde bulunmadılar”  şeklinde açıklama yapan Serdar Gökhan, “İçeriden duyuyorum sesleri; oturduğumuz yer kulisin önü ‘ben çıkmam’ diye bağıran bir ses olduğunu ve bu sesin Burak Özçivit’e ait olduğunu dile getirdi. Serdar Gökhan bu sesin Burak Özçivit’ten başka birisine ait olamayacağını dile getirdi. Serdar Gökhan’ın, Burak Özçivit’i kıskandığı yönünde çıkan iddialar ünlü oyuncuyu iyice sinirlendirdiğini dile getirdi ve Özçivit’e ağır ithamlarda bulundu.

Serdar Gökhan Kimdir?

Serdar Gökhan, 15 Mayıs 1946 tarihinde Bolu, Mudurnu’da dünyaya geldi. Gerçek adı Nusret Ersöz’dür. Asıl mesleği ise oyunculuk değil ressamlıktır. Oyuncu bir süre çizgi roman ressamlığı yaptı. Beşiktaş Tatbiki Güzel Sanatlar Akademisi Resim Bölümü’nde öğrenim gördü. Birçok tarihi, aksiyon ve avantür filmlerde yer aldı. Türk sinema izleyicileri onu canlandırdığı karakterleri  benimseyerek başarılı buldu. Oynadığı tüm karakterlerde sadece ” Anadolu insanının saf ve temiz duygularını yansıtmaya çalıştım ” diyen sanatçı günümüzde de başarılı yapımlarda yer almaya devam ediyor. Başarılı isim en son ” Kuruluş Osman” adlı dizide yer aldı.

Başa dön tuşu