İMTİYAZ SAHİBİ
Sihirbuzz İnternet ve Yayıncılık Ltd. Şti.

Haber Müdürü / Editor in Chief
Utku Çakır
utkucakir@onlybesiktas.com

Haber Editörleri / News Editors
Sergen Gücükatalak
sergengucuk@onlybesiktas.com

Veysel Elmas
veyselelmas@onlybesiktas.com

Hakan Gül
hakangul@onlybesiktas.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Onur Sevim
onursevim@onlybesiktas.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Hasan Çelik

Hukuk Danışmanı / Attorney
Av. Melda Merve Tekcan
meldamerve@tekcan.av.tr

Reklam / Advertise
reklam@onlybesiktas.com

Barındırma / Hosting
Turhost Hosting Hizmetleri

Yazılım / Software
Onlybesiktas.com WordPress Altyapısı Kullanmaktadır.

İletişim / Contact
MedTek İnternet ve Yayıncılık Ltd. Şti.
Adres: Dünya Ticaret Merkezi, EGS Business
Park B2 Blok No:8 Bakırköy/İstanbul
Telefon: 0 212 463 71 03
Fax: 0212 463 71 05
E-posta: info@onlybesiktas.com

YASAL UYARI: © Copyright 2019 OnlyBeşiktaş tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde OnlyBeşiktaş’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. OnlyBesiktas.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır.

Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

OnlyBesiktas.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili OnlyBesiktas.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on OnlyBesiktas.com.

This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on OnlyBesikts.com are opened on a new page. OnlyBesiktas.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.