Gündem

Survivor Mert’ten Sevgilisine Evlenme Teklifi

Geçtiğimiz yıl Survivor All Star birbirinden başarılı mücadelere sahne olurken diğer yandan ise magazinsel olaylarla gündemden düşmedi. Mert Öcal ve Sude Burcu’nun ilişkisi yarışma arkadaşları Nisa Bölükbaşı’nı adeta sinir küpüne çevirmişti. İddialara göre Mert Öcal’ın, eski Survivor yarışmacılarından olan Makbule Şakalakoğlu ile ilişkisi vardı. Öcal ve Şakalakoğlu’nun ilişkisini  bilen Bölükbaşı arkadaşı Makbule Şakalakoğlu’nun kandırılmasına göz yummadı ve sonrasında olanlar oldu. Yarışma süresi boyunca Mert Öcal, Nisa Bölükbaşı ve Sude Burcu’nun arasında ki gerilim devam etti. Bölükbaşı, Sude Burcu’ya Mert’in bir ilişkisi olduğunu söylese de Burcu’dan görmek istediği tepkiyi göremedi ve ikili ilişkileri yarışma esnasında ve sonrasında devam etti.

 

Survivor All Star’da haftalarca tartışmalara ve gerilimlere yol açan Sude ve Mert ikilisinin aşkları son sürat devam ederken, ikili şimdilerde ise evlilik kararı aldı. Survivor All Star’da aşk yaşadıkları ortaya çıkan Sude Burcu ve Mert Öcal aşkı kaldığı yerden son sürat devam ediyor. Mert Öcal, son olarak doğum gününde sevgilisi Sude Burcu’ya sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu. Survivor All Star’ın ilk başlarında aşklarını gizli saklı yaşayan Sude Burcu ve Mert Öcal’a; Evrim Keklik, oyun alanında “Aranızda bir şey mi var?” diye bir soru yöneltince gerçekler anlaşılmıştı..

Survivor 2020’de de yarışan Mert Öcal, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, Sude’ye çiçek hediye etmişti. Sürprize karşılık olarak Sude, teşekkür edip, çiçeği almış ve ünlü oyuncunun Sevgililer Günü’nü sosyal medyadan kutlamıştı.

‘Bu Adamla Neler Yaşadığımı Bilemezsin’

Mert Öcal’ın bu hamlesi, Nisa Bölükbaşı’nı çok kızdırmıştı. Gönüllüler takımında  mücadele eden Nisa, takım arkadaşı Sude’ye Mert’in Survivor dışında dışarıda başka bir ilişkisi olduğunu söylemiş ve “Daha havaalanında ‘Seni seviyorum’ dedi. 10 saniye sonra senin yanına geldiyse bu içimi yiyor anladın mı?” sözleri ile olaya tepkisini dile getirmişti. Sude ise, “Bu çok özel bir konu! Sen benim neden devam ettiğimi bilemezsin. Daha önceden benim bu adamla 8-9 ay neler yaşadığımı bilemezsin” ifadelerini dile getirmişti.

Mert ve Makbule’nin birlikteliğini bildiğini açıklayan Nisa, bildiklerini takım arkadaşı Sude’ye anlatmıştı. Survivor 2020’de yarışan Makbule Şakalakoğlu da ile birlikte olduğu, yakın arkadaşı ile sarıldığı fotoğrafı yayınlayarak, Nisa’nın desteğine karşılık vermişti. Sosyal medyada önce  Mert Öcal’ı takip etmeyi bırakan Makbule Şakalakoğlu daha sonrasında ise Öcal  ile birlikte olan fotoğrafları sosyal medya hesabından  kaldırmıştı.

Dolu dizgin aşklarına devam eden Survivor Mert son olarak doğum gününde sevgilisi Sude Burcu’ya sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu.

Sude Burcu Şaşırdı

“Umarım bundan sonraki hayatını benimle geçirir” diyen Mert Öcal’ın yüzüğü çıkardığı anlarda Sude Burcu’nu yüz ifadesinden bir hayli şaşırdığı anlaşılıyordu.

Arkadaşlarının alkışları içinde teklifi kabul eden Survivor Sude sevgilisi Mert Öcal’ın teklifine “Evet evet evet” diyerek cevap verdi.

Başa dön tuşu