Magazin

Yargı Final mi Yapıyor?

Kanal D, uzun bir süre yayımladığı dizilerde büyük şanssızlıklar yaşamıştı. Üst üste bir kaç yıl süren şanssızlığını bir kaç senedir geride bırakan kanal,  iddialı projelerine karşılık final haberleri ardı ardına gelirken Sadakatsiz dizisi ile birlikte toparlanma sürecine girdi. Birbirinden iddialı diziler ile ekrana dönen Kanal D’nin 17 yıllık macerası hala süren Arka Sokaklar dizisinin yanı sıra geçtiğimiz sezon ekrana gelmeye başlayan Üç Kız Kardeş ve Yargı dizileri ile 3. sezonu ile devam eden Camdaki Kız, kanalın en iddialı dizileri arasında yer alıyor. Bu dizilerin başarısı ile Kanal D’ haftalar boyunca reyting birincisi olan dizilere ev sahipliği yaptı.

Geçtiğimiz sezon reytingi yüksek olan diğer bir dizi ise Yargı idi. Yargı sınırları aşan senaryosu ile adeta izleyicileri ekrana kitliyordu. Geçtiğimiz sezon Kanal d’nin revaçta olmasına en büyük katkılardan biri de Yargı dizisinden Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu  gibi başarılı isimlerin yer aldığı ve  diğer oyuncuların başarılı performansları ile senaryosunun Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizi izleyiciler tarafından çok seviliyor. Ay Yapım imzalı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı dizi, hakkında son gelişme ve detayları siz değerli okurlarımız için haberimizde.

Ekranların sevilen dizisi Yargı 35. bölümüyle geçtiğimiz hafta yeni sezonuna adım attı. Dizi hakkında geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddia ise izleyicileri tedirgin etti. Televizyon Eleştirmeni Sina Koloğlu’nun Yargı dizisi hakkında sosyal medyadan yaptığı açıklama sonrası izleyiciler ikiye ayrıldı.

Televizyon programları ve dizileriyle ilgili son gelişmeleri, bazen öğrendiğini kulis bilgilerini paylaşan güvenilir isimlerin arasında yer alan Sina Koloğlu, yaptığı açıklama ile gündem oldu. Koloğu yaptığı açıklama da güvenilir bir kaynaktan aldığı bilgiye göre Yargı dizisinin ilerleyen günlerde final yapacağını açıkladı.

Dizinin ilk sezon sonuna doğru ‘6 ay sonra’ ibaresi ile olayların tahmin edilemeyecek yerlere doğru ilerlediği aşikar, Ceylin’in Ilgaz’ı öldürme şüphesi ile tutuklanacağı, elindeki bıçak ve üzeri kanlı hali ile Eren’in tutukladığı Ceylin’in Ilgaz’ın öldüğünü öğrendiğinde ise çok şaşırarak bir anlık şok ile “Ben başkasını öldürdüm” sözleri zaten büyük şok yaşatmıştı.

Bu sezonda Ceylin ve Ilgaz’ı son raddeye neyin getirdiği merak konusu olurken ilerleyen günlerde yayınlanacak olan bölümlerde daha net olarak anlaşılacak. Dizininde bu gizemin çözülmesi ile biteceği tahmin ediliyor. 3. sezonda Yargı’nın ekranlarda yer almayacağı ihtimali Sina Koloğlu tarafından yapılan paylaşım ile ortaya çıktı.

“Bir başka merak ettiğim dizi #Yargı. 35. bölümü ile yeni sezona merhaba dedi. Güvenilir bir kaynağa sordum diyeyim. ‘Tadında bırakalım diye düşünüyoruz’ cevabını aldım.” Açıklamasını yapan Sina Koloğlu’nun böyle bir bilgiyi paylaşması, dizi ile ilgili önümüzdeki haftalarda dizi de çözülemeyen sırların bir bir çözüleceği düşünülüyor. Hikayenin fazla uzatılmadan ve izleyiciyi sıkmadan Yargı dizisi final yapacağı düşünülüyor.

Başa dön tuşu